Akademia

IV edycja wakacyjnej akademii programowania

Start 2 lipca 2018

Zapraszamy Cię do udziału w intensywnej Akademii Programowania, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności oraz znaleźć ciekawą i atrakcyjną pracę.

Czego szukamy u ciebie?

Pozytywnej energii i pełnego zaangażowania.

Conajmniej dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Znajomości Java, JavaScript, PHP lub innej Webowej technologii (najważniejsza jest znajomość obiektowego programowania).

Jeżeli znasz frameworki (np. Spring, Angular, React, NodeJS) – tym lepiej!

Co możemy ci zaoferować?

Możliwość nauki od bardzo doświadczonych programistów i dostęp do najnowszych technologii programowania.

Możliwość natychmiastowego zatrudnienia w firmie współpracującej z największymi światowymi markami.

Bezpośredni kontakt z Salesforce – najszybciej rozwijającą się firmą na świecie.

Firmowego laptopa, a po podpisaniu umowy kartę Multisport, ubezpieczenie zdrowotne Compensa oraz wiele innych ciekawych benefitów.

Dla najlepszych możliwość wyjazdów zagranicznych i udział w międzynarodowych konferencjach np. DreamForce.

Wyjścia firmowe takie jak: kręgle, bilard, kolacje.

Zasady

Akademia odbywa się w naszych biurach w Krakowie, Warszawie, Lublinie i Łodzi.

Akademia trwa 6 tygodni (5 dni w w tygodniu po 6h dziennie). Owszem, będzie intensywnie ale otrzymacie w zamian coś na prawdę przydatnego.

Akademia kończy się egzaminem wewnętrznym a jeśli go zdacie, otrzymacie ofertę pracy!

Jak aplikować?

Zapraszamy!
Zespół Polsource

1

Złóż swoją aplikację klikając tutaj (aplikacje mailowe nie będą rozpatrywane).

2

Krótka rozmowa telefoniczna, po której zaprosimy Cię na rozmowę i jeśli wszystko pójdzie dobrze – wchodzisz do gry 🙂

3

Rekrutacja trwa do 15 czerwca (ale o wynikach swojej rekrutacji dowiesz się w przeciągu kilku dni od rozmowy kwalifikacyjnej).

4

Uprzedzamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przeczytaj co myślą o akademii uczestnicy poprzednich edycji

Rafał

Wzięcie udziału w Akademii pozwoliło mi zobaczyć, jak wygląda zastosowanie zdobytych wcześniej umiejętności w praktyce, na realnych projektach i przekonało mnie do rozpoczęcia pracy na stanowisku developera. Miesięczny kurs nie tylko w dużym stopniu zapoznał mnie z platformą Salesforce i jej szerokim spektrum możliwości, ale również poszerzył wiedzę na temat zagadnień front-endowych, w których czuję się najlepiej. W razie problemów mogłem liczyć na szybką pomoc kadry szkoleniowej i uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania odnośnie danego problemu lub rozwiązania. Szkolenie oceniam bardzo dobrze i z pewnością wziąłbym w nim udział ponownie.

Filip

Akademia programowania to bardzo dobra inicjatywa, która dała mi możliwość poznania mniej znanej na naszym rynku, ale za to bardzo ciekawej technologii jaką jest Salesforce. Chłopaki z Polsource wszystko klarownie wyjaśnili – przeszli przez wszystkie narzędzia jakie oferuje platforma i pokazali jak zrobić coś od zera. Zaletą akademii jest to, że w przypadku jakiegokolwiek problemu można zapytać się doświadczonych developerów Salesforce o radę w każdym momencie. Akademia była bardzo dobrym wprowadzeniem do późniejszej pracy w Salesforce.

Daniel

Jestem zadowolony z udziału w akademii. Uczestnictwo w niej umożliwiło mi kontakt z ludźmi mającymi wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, którzy z chęcią dzielili się posiadaną wiedzą. Polecam wszystkim pragnącym poszerzać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze

Sebastian

Akademia dała mi możliwość wkroczenia w świat profesjonalnego IT, który jest całkowicie różny od tego poznanego na studiach. Dokonałem tego pod okiem wielu doświadczonych programistów, którzy z chęcią dzielili się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo dzięki akademii miałem możliwość poznać i zaznajomić się z technologiami związanymi z Salesforce.com.