I EDYCJA

ELASTYCZNEGO STAŻU POLSOURCE

START PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2017 - Kraków, Warszawa, Lublin

Zmotywowani rewelacyjnymi efektami wszystkich 3 edycji Wakacyjnej Akademii Programowania, którą organizujemy, tym razem zapraszamy Cię do udziału w I Edycji Elastycznego Stażu PolSource, który pozwoli Ci rozwinąć umiejętności oraz znaleźć ciekawą i atrakcyjną pracę.

Dlaczego Elastyczny?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jako student masz mnóstwo obowiązków, przez co niekoniecznie masz czas na podjęcie pracy na pełny etat. Wychodząc Ci naprzeciw, zorganizowaliśmy staż, w którym będziesz mógł uczestniczyć, nie rezygnując przy tym z zajęć na uczelni lub z innych codziennych obowiązków.

Udział w stażu pozwoli Ci poznać najnowsze technologie oraz platformę Salesforce, w oparciu o którą realizujemy większość naszych projektów. W ramach stażu będziesz mógł wybrać jedną z trzech ścieżek: Backend Developer, Frontend Developer lub Salesforce Administrator, a my zadbamy o to, byś zdobył odpowiednią wiedzę, którą wykorzystasz w pracy przy jednym z projektów.

Na czym to polega?

Staż trwa 12 tygodni i jest podzielony na trzy 4-tygodniowe etapy.

Podczas dwóch pierwszych etapów zdobędziesz szeroką wiedzę z Cloud Computing (Salesforce.com), którą następnie będziesz mógł wykorzystać w etapie trzecim –  udział w projekcie.  

Przerobienie materiału szkoleniowego trwa około 32 godziny na tydzień, z czego liczymy, że około 24 godziny będziesz w stanie spędzić z nami w naszym biurze (elastyczne godziny!). Pozostałe 8 godzin to czas, który sam sobie organizujesz – uczysz się z dowolnego miejsca na Ziemi, o dowolnej porze dnia i nocy!

Przez cały okres trwania stażu czuwa nad Tobą doświadczony mentor z naszego zespołu. Będzie monitorował Twoje postępy, ale przede wszystkim pomoże Ci rozwiązywać bieżące problemy i podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem.

Za każdy zaliczony etap stażu otrzymasz wynagrodzenie pieniężne!

Po ukończeniu stażu (a może nawet w trakcie jego trwania), możemy zaoferować Ci pracę na atrakcyjnych warunkach.

 

Kogo szukamy i czego się nauczysz?

I Edycja Elastycznego Stażu PolSource to 3 różne ścieżki (dwie związane z programowaniem oraz jedna niewymagająca doświadczenia programistycznego), gdzie za każdą z nich stoi specjalnie przygotowany program nauczania. Dla każdej ścieżki wspólnym elementem jest platforma Salesforce.com - w PolSource jesteśmy mocno skupieni na tej platformie (CRM #1 na świecie: http://bit.ly/2fKiLWE).

 

Niezależnie od ścieżki którą wybierzesz, język angielski nie może być dla Ciebie problemem - będziesz pracował w międzynarodowych zespołach z ludźmi z niemal każdego zakątka świata.


 

Wybierz odpowiadającą Ci ścieżkę: 

Backend developer

(Kraków, Warszawa lub Lublin)

Dla kogo: dla studentów studiów informatycznych i pokrewnych lub utalentowanych młodych programistów.

Wymagane umiejętności:

 • Dobra znajomość jednego wymienionych języków programowania: Java, Javascript, Python, PHP lub innej webowej technologii
 • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych
 • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

Mile widziane:

 • Zrealizowane projekty (komercyjne jak i niekomercyjne)
 • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
 • Znajomość innych technologii np: NodeJS, Angular, React itp.

Opis:
Ścieżka backend developera pozwoli Ci zdobyć cenne umiejętności w zakresie programowania obiektowego i wykorzystać je w praktyce. Poznasz dogłębnie platformę Salesforce.com, co umożliwi Ci uczestnictwo w dużych i ciekawych projektach tworząc aplikacje klasy enterprise. Zdobytą wiedzę będziesz mógł pogłębiać i weryfikować zdając certyfikaty (sponsorujemy!).

 

Frontend developer

(Kraków, Lublin)

Dla kogo: dla studentów studiów informatycznych i pokrewnych lub utalentowanych młodych programistów

Wymagane umiejętności:

 • Dobra znajomość HTML5, CSS3, Javascript
 • Znajomość założenia Responsive Design
 • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

 

Mile widziane:

 • Zrealizowane projekty (komercyjne jak i niekomercyjne)
 • Znajomość frameworków: AngularJS / Angular 2 / Angular 4 / React / ExtJS
 • Znajomość LESS/SASS/SCSS
 • Znajomość Apache Cordova oraz Ionic Framework
 • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
 • Znajomość innych technologii JSowych np: NodeJS
 • Znajomość frameworków: Bootstrap / Material Design
 • Znajomość Adobe Photoshop

Opis:
Ścieżka frontend developera pozwoli Ci opanować tworzenie aplikacji działających po stronie klienta, dokładnie kodowanie layoutów z projektów PSD / AI do HTML i CSS. Poznasz platformę Salesforce.com, nauczysz się komunikować z platformą za pomocą API - zarówno w aplikacjach desktopowych jak i mobilnych, współpracować z backend developerami w celu tworzenia wspólnych serwisów dla potrzeb aplikacji.

 

 

Salesforce Administrator / CPQ Specialist

(Kraków)

Dla kogo: dla studentów kierunków ścisłych (np. fizyka, chemia, ekonomia, itp)  / osób niekoniecznie związanych z informatyką, natomiast mających ścisły umysł (analityczne i logiczne myślenie to podstawa)

Wymagane umiejętności:

 • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność
 • Umiejętność szybkiego uczenia się
 • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
 • Komunikatywność

Mile widziane:

 • Zrealizowane projekty (niekoniecznie informatyczne)
 • Podstawy programowania

Opis:

Ścieżka Salesforce Administrator / CPQ Specialist pozwoli Ci na zdobycie wiedzy o Platformie Salesforce oraz o module Salesforce QTC. Dowiesz się jak działa, jak konfiguruje się i jak dostosowuje się gotowe rozwiązania Salesforce CRM i Salesforce QTC do unikalnych potrzeb klientów. Nauczysz się, jak administrować i efektywnie zarządzać środowiskiem Salesforce.

Czym jest CPQ? To moduł, którego zadaniem jest wsparcie pracy sprzedawców: umożliwia m. in.:

 • stworzenie skomplikowanych struktur produktów i relacji między nimi
 • zbudowanie własnej logiki do konfiguracji produktów, 
 • stworzenie własnego algorytmu obliczania cen
 • eksportu ofert do plików PDF. 

Dzięki temu praca innych jest łatwiejsza i bardziej efektywna. Brzmi prosto - bo taki efekt powinien być na końcu projektu. W tle jest sporo technologii: APEX, VisualForce, HTML, JavaScript. Gwarantuję, że nie będziesz się z nami nudzić! 

Oto co o stażu u nas piszą uczestnicy poprzednich edycji praktyk:

Staż w firmie PolSource był okazją do zdobywania nowych umiejętności, jak i do sprawdzenia tych już posiadanych. Po raz pierwszy zetknęłam się z Salesforce i CPQ, jednak dzięki pomocy doświadczonych pracowników szybko zapoznałam się z tymi tematami.
Po zdobyciu podstawowej wiedzy byłam już angażowana w zadania, przez co czułam, że moja praca jest ważna i doceniana.
Dodatkowo mogłam sprawdzić swoje umiejętności programowania w zetknięciu z realnymi projektami.
Wdrażaniu się w pracę sprzyjała miła atmosfera w zespole i ludzie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.
Anna

 

W PolSource'ie spędziłem dwa miesiące. Początkowo obawiałem się pierwszych praktyk w życiu, jednak miła atmosfera i spokojne podejście współpracowników zaradziły temu. Same praktyki dawały sporo możliwości rozwoju. Gdy tylko wyraziłem zainteresowanie jakąś częścią  projektu, grupa odpowiedzialna za nią wprowadzała mnie w zagadnienie i podawała zasoby do nauki. Szczerze polecam tego typu praktyki, nawet jeśli tylko w celi zobaczenie na własne oczy jak wygląda praca w prawdziwej firmie IT.
Marcin

 

Co możemy zaoferować naszym pracownikom?

Rozwój osobisty

Ciekawe projekty, doświadczeni i wszechstronni współpracownicy, którzy chętnie dzielą się wiedzą to przepis na świetną karierę. Nauczysz się nie tylko technologii, ale również pracy w zespole i stosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

 

Dostęp do najnowszych technologii

Nie stoimy w miejscu. U nas masz pewność, że będziesz miał do czynienia tylko z najnowszymi technologiami (#salesforce, #angular, #react, #nodejs, #heroku, #ios, #android)

 

Szkolenia

Inwestujemy w naszych pracowników wysyłając ich na lokalne lub zagraniczne szkolenia.

 

Praca w międzynarodowych teamach dla największych światowych marek

Nike, Adidas, Spotify, Unilever - to tylko niektóre wielkie firmy z którymi współpracowaliśmy. Nasze portfolio wciąż rośnie.

 

Multisport

W zdrowym ciele zdrowy duch. Kierując się tym powiedzeniem z chęcią dofinansowujemy kartę Multisport, dzięki której pozostaniesz w dobrej formie.

 

Prywatna opieka zdrowotna

Dbamy o Ciebie i chcemy, żebyś był zdrowy dlatego każdy z naszych pracowników może liczyć na bezpłatną prywatną opiekę zdrowotną.

 

Firmowy laptop i wielki monitor

Dobry, wydajny sprzęt to podstawa abyś mógł wykorzystać maksimum swoich możliwości.

 

Praca zdalna

Masz nieplanowane rzeczy do załatwienia, utknąłeś daleko od biura czy może po prostu masz gorszy dzień i chciałbyś pracować zdalnie ? Nie ma sprawy. Przeprowadzasz się do innego miasta a nie chciałbyś rezygnować ze współpracy z nami? Na pewno jesteśmy się w stanie dogadać.

 

Program rekomendacji

Zdecydowana większość z naszych pracowników to pracownicy zarekomendowani przez innych. Z tego powodu program rekomendacji jest dla nas niesamowicie ważny. Polecasz kogoś, kto zostanie naszym pracownikiem ? Zgarniasz bonus.  

 

Wyjścia integracyjne

Wyjście na gokarty, kręgle, bilard lub firmowe kolacje to tylko niektóre z cyklicznych eventów które organizujemy w firmie.

 

Wyjazdy zagraniczne podczas realizacji projektów

Podczas realizacji projektów możesz mieć okazję pracować z różnych zakątków naszego świata. Nasi pracownicy odwiedzali m.in: Los Angeles, San Francisco, Nowy Jork, Londyn, Bruksela, Sztokholm, Herzogenaurach, Paryż.

 

Gdzie?

W zależności od wybranej ścieżki staże odbywają się w Krakowie, Warszawie i Lublinie. 

Biuro Kraków
ul. Dworska 1A / LU 4

Biuro Warszawa
ul. Komisji Edukacji Narodowej 96/61

Biuro Lublin
ul. Beskidzka 51C
 

Kiedy?

Rekrutacja trwa do końca listopada.

Starty staży ustalane są indywidualnie dla każdego uczestnika (październik, listopad, grudzień).
 

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na HRteam@polsource.com  z tematem “Elastyczny Staż”

Jeżeli zainteresujemy się Twoim profilem, zaprosimy Cię na bezstresową rozmowę, a jeżeli wszystko pójdzie dobrze - wchodzisz do gry!

 

DAJ SIĘ POZNAĆ!