Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia - nabór do tegorocznej Akademii został zamknięty. Wszystkich chętnych zapraszamy ponownie już w lutym 2018 !

III EDYCJA WAKACYJNEJ AKADEMII PROGRAMOWANIA

START 3 LIPCA 2017 - Kraków

Zapraszamy Cię do udziału w intensywnej Akademii Programowania, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności oraz znaleźć ciekawą i atrakcyjną pracę.

CZEGO SZUKAMY U CIEBIE?

 • pozytywnej energii i pełnego zaangażowania,
 • dobrej znajomości języka angielskiego,
 • znajomość Java, JavaScript, PHP lub innej Webowej technologii,
 • jeżeli znasz frameworki (np. AngularJS, React, Ionic, NodeJS, Zend) - tym lepiej!

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

 • możliwość nauki od doświadczonych programistów i dostęp do najnowszych technologii programowania,
 • możliwość natychmiastowego zatrudnienia w firmie współpracującej z największymi światowymi markami,
 • kontakt z SalesForce: firmą numer jeden w CRM,
 • firmowego laptopa, a po podpisaniu umowy kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne Compensa,
 • dla najlepszych możliwość wyjazdów zagranicznych i udział w międzynarodowych konferencjach np. DreamForce,
 • wyjścia firmowe takie jak: kręgle, bilard, kolacje.

ZASADY

 • gdzie? biuro firmy PolSource ul. Dworska 1A lok. LU4,
 • jak? 6 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu,
 • ile? szkolenie jest nieodpłatne, trwa 6 tygodni i kończy się egzaminem wewnętrznym. Jeśli go zdasz, otrzymujesz umowę o pracę w naszej firmie na atrakcyjnych warunkach finansowych!

JAK APLIKOWAĆ?

 • wyślij cv na rekrutacja@polsource.com - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,
 • zaprosimy Cię na rozmowę, jeśli wszystko pójdzie dobrze - wchodzisz do gry :)

Zapraszamy!

APLIKOWAĆ


PRZECZYTAJ CO MYŚLĄ O AKADEMII UCZESTNICY POPRZEDNICH EDYCJI

Wzięcie udziału w Akademii pozwoliło mi zobaczyć, jak wygląda zastosowanie zdobytych wcześniej umiejętności w praktyce, na realnych projektach i przekonało mnie do rozpoczęcia pracy na stanowisku developera. Miesięczny kurs nie tylko w dużym stopniu zapoznał mnie z platformą Salesforce i jej szerokim spektrum możliwości, ale również poszerzył wiedzę na temat zagadnień front-endowych, w których czuję się najlepiej. W razie problemów mogłem liczyć na szybką pomoc kadry szkoleniowej i uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania odnośnie danego problemu lub rozwiązania. Szkolenie oceniam bardzo dobrze i z pewnością wziąłbym w nim udział ponownie.
— Rafał
Akademia programowania to bardzo dobra inicjatywa, która dała mi możliwość poznania mniej znanej na naszym rynku, ale za to bardzo ciekawej technologii jaką jest Salesforce. Chłopaki z Polsource wszystko klarownie wyjaśnili - przeszli przez wszystkie narzędzia jakie oferuje platforma i pokazali jak zrobić coś od zera. Zaletą akademii jest to, że w przypadku jakiegokolwiek problemu można zapytać się doświadczonych developerów Salesforce o radę w każdym momencie. Akademia była bardzo dobrym wprowadzeniem do późniejszej pracy w Salesforce.
— Filip
Jestem zadowolony z udziału w akademii. Uczestnictwo w niej umożliwiło mi kontakt z ludźmi mającymi wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, którzy z chęcią dzielili się posiadaną wiedzą. Polecam wszystkim pragnącym poszerzać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze.
— Daniel
Akademia dała mi możliwość wkroczenia w świat profesjonalnego IT, który jest całkowicie różny od tego poznanego na studiach. Dokonałem tego pod okiem wielu doświadczonych programistów, którzy z chęcią dzielili się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo dzięki akademii miałem możliwość poznać i zaznajomić się z technologiami związanymi z Salesforce.com.
— Sebastian
Oczywiście to kwestia osób jakie się trafią, ale podobało mi się, że sobie pomagaliśmy nawzajem (uczestnicy akademii) jak otrzymywaliśmy jakieś zadanie do rozwiązania bez pomocy instruktorów. Indywidualne podejście do nas przez większość prowadzących (starali się pomóc rozwiązać problemy, które się pojawiały).
— Sylwia